המלצות ודברי תודה

רציתי רק לומר תודה. אני מאוד מרוצה מהתוצאה המקצועית והנעימה לקריאה. את עורכת מצוינת, אינטלגנטית, רגישה וכנה. מבטיחה שאמליץ עלייך, ומובן שאמשיך לעבוד איתך.

טלי עשתה את העבודה בצורה הנפלאה והמקצועית ביותר, המנחים והמעריכים של הדוקטורט החמיאו על עבודתה. אני ממליץ עליה כעורכת שתעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

טלי מקצועית מאוד ועבודת העריכה עזרה לי רבות. נהניתי מאוד מהעבודה עם טלי. אני ממליץ עליה בחום.

אלפי תודות עבור תרומתך לספרי! טלי לקחה לידיה את שיריי וטיפלה בהם במסירות ראויה, בדיוק כפי שרציתי: ביסודיות, בעדינות ובעניין. אני ממליצה בחום רב על טלי הן ברמה המקצועית והן ברמה הבין-אישית, זורמת ממנה תחושה של אמפטיה, נועם ואהבה רבה לעשייה שלה.

טלי בלייכר היא עורכת לשון אינטליגנטית, אחראית, רגישה ודייקנית ביותר. העריכה נעשתה תוך שיתוף פעולה מלא, והרגשתי כי העריכה שלה הידקה את הטקסט אך שמרה על הקול שלי. תהליך העבודה נעשה ברוח טובה ובאווירה כיפית.

תודה על המקצועיות, ההבנה והרצינות, והכול לטובת ספר הביכורים שלי "דרמי".

העבודה עם טלי הייתה תענוג צרוף. היא הצליחה להבין את הניואנסים העדינים שניסיתי להעביר, ידעה להתאים את עצמה לסגנון שלי והרגשתי שהיא תומכת בי.

היטבת לחדור לא רק לעומק השורות אלא גם לעומק ליבי! תודה על תרומתך האדירה למימוש החלום שלי.

תודה רבה על העזרה היסודית והמקצועית! אני בטוח שתשמעי ממני עוד בעתיד וכמובן אמליץ עלייך בחום לכל חבריי האקדמאיים! אני באמת מרגיש הקלה וגם יש לי ביטחון בעבודה אחרי שערכת ותיקנת לי אותה.

על עבודת הניקוד המעמיקה ועל הנקודות למחשבה שהאירה בידענותה.

תודה רבה על ההדרכה, העזרה, העריכה, הניקוד והכול… כי בזכותך הספר הזה קיים.

טלי בשבילי היא עזרה מיידית יעילה ונבונה בניקוד שיריי. עונג גדול הוא להסתייע במנקדת שמתייחסת גם לטקסט השירי ומראה את הקשר בין המילים לניקוד. חוץ מזה – יש לה קסם אישי רב ואני מרגישה נוח מאוד לפנות אליה ולשוחח איתה. נהדרת ומומלצת!!!

העבודה איתך הייתה מוצלחת מכל בחינה. העמידה בלוחות הזמנים, תשומת הלב שלך לפרטים הקטנים, הדקדקנות הרבה, הנכונות לבדוק דברים, הסבלנות שגילית כלפיי, הרגישות לטקסט (ואליי, ככותב) והשותפות המלאה לסיעורי מוחות הנוגעים לגיבוש הטקסט הסופי.

קראו גם:

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו