טלי בלייכר

עריכת לשון, עריכת ביבליוגרפיה וניקוד

"ברצוני לציין במיוחד את הגישה האנושית והחמה של טלי, ואת התשוקה האמיתית שלה לעבודתה. תענוג היה לעבוד לצידה, לשמוע את הערותיה החכמות והמחכימות, ללמוד ממנה ודרכה. עבודת הדוקטורט שלי נשכרה מעבודתה של טלי לאין שיעור, ואני מודה לה מאוד".
ארז מעין שלו
אוקטובר 2021

יצירת קשר

המלצות

"טלי ערכה לשונית את עבודת הדוקטורט שלי ואני שמחה להמליץ עליה מכל הלב. התהליך עם טלי היה מאיר עיניים ומחדד מחשבה. האופן שבו היא התעכבה על כל רעיון הוביל אותי לזכך את המהלך ולדייק אותו. העניין שלה והסקרנות שלה סיפקו תמיכה עצומה – אחרי שנים של הרהורים וניסוחים ביני לבין עצמי – טלי בסבלנות רבה התעקשה להבין כל ניואנס, לחדד אותו ולהביא אותו לידי הביטוי הראוי ביותר. המנחה שלי זיהתה את איכות התהליך של טלי עם הטקסט והתרשמה מאוד מהאופן שבו הרעיונות שלי זכו לבהירות בזכותה". ליאור אביצור, אוקטובר 2021.

"ברצוני להמליץ בכל פה על טלי בלייכר. […] בדיאלוג אנושי ואישי, אך בלתי־מתפשר מבחינה מקצועית, טלי העבירה את עבודת הדוקטורט שלי סדרה של דיוקים ועדכונים, שהפכו אותו לא רק לנהיר מבחינה לשונית, אלא גם למדוייק יותר מבחינה מדעית ואקדמית. אחרי עבודתה, הטקסט כולו הופך קולח ובהיר […] תענוג היה לעבוד לצידה, לשמוע את הערותיה החכמות והמחכימות, ללמוד ממנה ודרכה. עבודת הדוקטורט שלי נשכרה מעבודתה של טלי לאין שיעור". ארז מעין שלו, אוקטובר 2021.

"במהלך עבודתנו המשותפת התרשמתי שטלי היא חרוצה, עניינית, זמינה, נעימה ובעיקר בעלת ידע עצום בשפה העברית, והחשוב מכל: בעלת יכולת להתאים את עבודתה על הטקסט למסגרת שבמסגרתו הוא נכתב ולסגנון האישי של הכותב.ת. בזכות עבודתה המוקפדת, העמוקה והרצינית של טלי הטקסטים הפכו לנהירים וקולחים יותר והיא שיפרה אותם לאין ערוך". תמר סתר, ספטמבר 2021.

"I enthusiastically recommend Ms. Tali Bleicher for editing and proofreading services. Ms. Bleicher edited the Hebrew translation of my book […] . Her work was meticulous, precise and thorough. She handled the scholarly conventions, primary sources, and manuscript references accurately and comprehensively. […] I highly recommend her for any editing work". Prof. Jeffrey L. Rubenstein, August 2020.

"תהליך העבודה איתך היה נעים, מכבד ואף מפרה. את עורכת מצוינת, אינטליגנטית, רגישה וכנה. אפשר היה לראות במהלך העבודה המשותפת, שעבודתך מקצועית ללא פשרות וששמירה על רמה גבוהה חשובה לך מאוד ועם זאת הצעות התיקון שלך תמיד נעשו ברגישות ובעדינות תוך שמירה על מטרות המחקר המקוריות והתייעצות מתמדת". טל ג'משי, יוני 2018.

"בנוסף למקצועיות היא גם הגיבה בזמנים קצרים מאוד, תמיד הייתה זמינה […] במהירות ובלוויית הצעות לשיפור הסגנון והעימוד. נהניתי מאד מהעבודה עם טלי". אשר יושפה, מאי 2018.

"ראוי לציין את הערותיה הנבונות בטקסט, אף בתוכן אשר זר ואינו מוכר לה, הערות אשר סייעו בהשבחת הטקסט והבאתו לאיכות גבוהה ביותר". עידית אלחסיד, אוקטובר 2014.

"העבודה עם טלי הייתה מרתקת. […] טלי ליוותה את העבודה עד לפרט האחרון בדייקנות מירבית. יש לה כבוד רב לשפה, לטקסט ולמרכיבי העלילה. נהניתי לעבוד עם טלי". זיוה רוטברד, פברואר 2014.

"עם סיום העבודה על הספר השני שלנו יחד אני מבקש להודות לך מעומק הלב. […] העבודה איתך היתה מוצלחת מכל בחינה. […] בדרך עבודתך; בתשומת הלב שלך לפרטים הקטנים, בדקדקנות הרבה שלך, בנכונות לבדוק דברים שלא היינו תמימי דעים לגביהם, בסבלנות שגילית". יותם יעקבסון, מאי 2013.