טלי בלייכר

עריכת לשון, עריכת ביבליוגרפיה וניקוד

"אני מודה לך מאוד על מקצועיות העבודה, הזמינות הגבוהה וכל מה שאת. אני ממליץ עלייך לכל מי שזקוק לעורכת לשון מקצועית ואיכותית, ובטוח שעוד נעבוד יחד".
יפים וייץ
דצמבר 2014

יצירת קשר

המלצות

"במהלך עבודתנו המשותפת התרשמתי שטלי היא חרוצה, עניינית, זמינה, נעימה ובעיקר בעלת ידע עצום בשפה העברית, והחשוב מכל: בעלת יכולת להתאים את עבודתה על הטקסט למסגרת שבמסגרתו הוא נכתב ולסגנון האישי של הכותב.ת. בזכות עבודתה המוקפדת, העמוקה והרצינית של טלי הטקסטים הפכו לנהירים וקולחים יותר והיא שיפרה אותם לאין ערוך". תמר סתר, ספטמבר 2021.

"I enthusiastically recommend Ms. Tali Bleicher for editing and proofreading services. Ms. Bleicher edited the Hebrew translation of my book […] . Her work was meticulous, precise and thorough. She handled the scholarly conventions, primary sources, and manuscript references accurately and comprehensively. […] I highly recommend her for any editing work". Prof. Jeffrey L. Rubenstein, August 2020

"תהליך העבודה איתך היה נעים, מכבד ואף מפרה. את עורכת מצוינת, אינטליגנטית, רגישה וכנה. אפשר היה לראות במהלך העבודה המשותפת, שעבודתך מקצועית ללא פשרות וששמירה על רמה גבוהה חשובה לך מאוד ועם זאת הצעות התיקון שלך תמיד נעשו ברגישות ובעדינות תוך שמירה על מטרות המחקר המקוריות והתייעצות מתמדת". טל ג'משי, יוני 2018.

"בנוסף למקצועיות היא גם הגיבה בזמנים קצרים מאוד, תמיד הייתה זמינה […] במהירות ובלוויית הצעות לשיפור הסגנון והעימוד. נהניתי מאד מהעבודה עם טלי". אשר יושפה, מאי 2018.

"ראוי לציין את הערותיה הנבונות בטקסט, אף בתוכן אשר זר ואינו מוכר לה, הערות אשר סייעו בהשבחת הטקסט והבאתו לאיכות גבוהה ביותר". עידית אלחסיד, אוקטובר 2014.

"העבודה עם טלי הייתה מרתקת. […] טלי ליוותה את העבודה עד לפרט האחרון בדייקנות מירבית. יש לה כבוד רב לשפה, לטקסט ולמרכיבי העלילה. נהניתי לעבוד עם טלי". זיוה רוטברד, פברואר 2014

"עם סיום העבודה על הספר השני שלנו יחד אני מבקש להודות לך מעומק הלב. […] העבודה איתך היתה מוצלחת מכל בחינה. […] בדרך עבודתך; בתשומת הלב שלך לפרטים הקטנים, בדקדקנות הרבה שלך, בנכונות לבדוק דברים שלא היינו תמימי דעים לגביהם, בסבלנות שגילית". יותם יעקבסון, מאי 2013

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו